ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ ΜΑΣ :
Home » , » ΑΠΟΝΟΜΗ ΚΥΠΕΛΛΩΝ, ΜΕΤΑΛΛΙΩΝ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΙΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΠΟΝΟΜΗ ΚΥΠΕΛΛΩΝ, ΜΕΤΑΛΛΙΩΝ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΙΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Written By STARENTZIS SAKIS on Τρίτη, 14 Μαΐου 2013 | 11:45:00 μ.μ.

Mέσα στο κατάμεστο κλειστό γήπεδο της Λ. Κατσώνη στον ΤΕΛΙΚΟ ΛΗΞΗΣ ΤΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ στις 12/5/2013: 

Τελικός Εφήβων: ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π. – ΔΑΦΝΗ Χ. 37 – 30
3η η ομάδα του ΑΡΗ Π.
Τουρνουά Παίδων: 1ος ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
2ος ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
3ος ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ


Τελικός Παμπαίδων: ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 48 – 27
3η η ομάδα της ΣΧ. ΜΩΡΑΪΤΗ

Τουρνουά Προμίνι: 1ος ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2ος ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
3ος ΣΧ. ΜΩΡΑΪΤΗ.



Τελικός Μίνι: ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΜΥΝΤΑΣ 34 – 31
3η η ομάδα ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ

Τουρνουά ΤΖΟΥΝΙΟΡ: Βραβεύθηκαν ως διακριθείσες ομάδες:
ΑΘΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ και
ΑΡΙΩΝ

Βραβεύθηκαν για την προσφορά τους στην καλαθοσφαίριση οι:
1. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ (Μαραθώνα)
2. ΚΑΝΑΡΕΛΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (Αχιλλεύς)
3. ΣΤΑΡΕΝΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ (Καλλιθέας)

Νικητές Διαγωνισμού: ΕΛ. ΒΟΛΩΝ:
ΕΦΗΒΩΝ : 1. Μακαρατζής (Αρη Νικ.), 2. Αντωνόπουλος (Δάφνης Χ.), 3. Παράσχος (Αχιλλέα).
ΠΑΙΔΩΝ : 1 Χριστοφίλης Μ. (Ν. Μάκρης), 2. Σταμάτης Π. (Ν. Μάκρης), 3. Αδαμάκος Π. (Βριλησσιακός).

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ : 1. Μιμητόπουλος Γ. (Καλλιθέας), 2. Καρακατσάνης Β. (Κ.Α.Π.),
3. Χαλιβελάκης (Τριφυλλιακού).
Μ Ι Ν Ι : 1. Καρμίρης Γ. (Αχιλλέα), 2. Στριμερίτης (Αμύντα), 3. Ευαγγελιάδης (Απόλλωνος).
ΠΡΟΜΙΝΙ : 1. Τσαφάρας Θ. (Κ.Α.Π.), 2. Πάνης Κ. (Αρτεμις), 3. Μπενόπουλος Β. (Σχ. Μωραϊτη).
ΤΖΟΥΝΙΟΡ : 1. Σοφρωνάς Γ. (Αρίων), 2. Καραμάνης Α. (Αθλος1), 3. Νικολόπουλος Μ. (Αθλος2).

Νικητές Διαγωνισμού: ΤΡΙΠΟΝΤΩΝ:
ΕΦΗΒΩΝ : 1. Γριμάνης Γ. (Μαραθώνα), 2. Καψάλης Κ. (Αρη Ν. ), 3. Γράψας Α. (Δάφνης Χ.).
ΠΑΙΔΩΝ : 1. Βουρλιώτης Γ. (Καλλιθέας), 2. Πολυμενάκος Π. (Βριλησσιακού), Μπούτζης Α. (Ν.Μάκρης).
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ : 1. Βατσικουρίδης Κ. (Τριφυλλιακού), 2. Δαρμής Η. (ΚΑΠ), 3. Χανιώτης Κ. (Φιλοθέης).

Νικητές Διαγωνισμού: ΕΛΙΓΜΟΣ ΝΤΡΙΜΠΛΑΣ:
Μ Ι Ν Ι : Μπύρκος (Αμύντα) , 2. Σταμπουλίτης (ΚΑΠ), 3. Τσαφαράς (ΚΑΠ).
ΠΡΟΜΙΝΙ : 1. Κιούσης Κ. (Σχ. Μωραϊτη), 2. Τσάμπας Σ. (Αρτεμις), 3. Χριστακόπουλος Δ. (Αρτεμις).
ΤΖΟΥΝΙΟΡ : 1. Αλατάς Δ. (Αχιλλέα), 2. Πάλi Γ. (Καλλιθέας), 3. Σπαρτάρης (Αθλος)






Share this post :
 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. Αθλητικη Ενωση Καλλιθεας - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template
Proudly powered by Blogger