ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ ΜΑΣ :
Home » » Πρόγραμμα Β΄ εσκανά ανδρών 2013-14 (και στοιχεία επικοινωνίας όλων των ομάδων)

Πρόγραμμα Β΄ εσκανά ανδρών 2013-14 (και στοιχεία επικοινωνίας όλων των ομάδων)

Written By STARENTZIS SAKIS on Παρασκευή, 19 Ιουλίου 2013 | 12:51:00 π.μ.

    
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
                Α΄  ΓΥΡΟΣ
              
 1 η Αγωνιστική
                26/9/2013  ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ"  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.        ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. .      
                26/9/2013  ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ          
                26/9/2013  ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ       Α.Ε. ΡΕΝΤΗ              ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.                              
                26/9/2013  ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ              ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ     ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ    
                26/9/2013  ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ      ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ  
                26/9/2013  Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ.         ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ      Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 
                26/9/2013  2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ         Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                        
                26/9/2013  1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ  Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ              ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
           
    2 η Αγωνιστική
                3/10/2013  Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ      ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ           ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.       
                3/10/2013  ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ        
                3/10/2013  ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ          ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ               Α.Ε. ΡΕΝΤΗ             
                3/10/2013  ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ            
                3/10/2013  ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β΄    Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ      
                3/10/2013  ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ         ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ                     
                3/10/2013  ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ              ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ              Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ        
                3/10/2013  2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν.            ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ.              Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ   .
         
         
  3 η Αγωνιστική
                10/10/2013 ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ"  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.        ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. 
                10/10/2013 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ               
                10/10/2013 ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ       Α.Ε. ΡΕΝΤΗ              ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ                  
             10/10/2013    ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ              ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ    
                10/10/2013 ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ      Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ        
                10/10/2013 Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ.         ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ      ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ             
                10/10/2013 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ         Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ             
                10/10/2013 2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν.            ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       
             
   4 η Αγωνιστική
                17/10/2013 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ          ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ               ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
                17/10/2013 ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ   ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
                17/10/2013 ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β΄    Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  Α.Ε. ΡΕΝΤΗ              
                17/10/2013 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ         ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
                17/10/2013 ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ              ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ  
                17/10/2013 1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ  Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ              ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ     
                17/10/2013 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ         ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ.             
                17/10/2013 ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.               ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
            
   5 η Αγωνιστική
                24/10/2013 ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ"  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ              ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ       
                24/10/2013 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 
                24/10/2013 ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ       Α.Ε. ΡΕΝΤΗ              Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                        
                24/10/2013 ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ              ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ     ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ             
                24/10/2013 ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ      Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ             
                24/10/2013 Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ.         ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ      Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ        
                24/10/2013 2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν.            ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.       ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
                24/10/2013 Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ      ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ           ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
       
6 η Αγωνιστική
                31/10/2013 ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β΄    Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
                31/10/2013 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ         ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   
                31/10/2013 ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ              ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ              Α.Ε. ΡΕΝΤΗ             
                31/10/2013 1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ  Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ              ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
                31/10/2013 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ         Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ     
                31/10/2013 Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ.         ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ      ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ.
                31/10/2013 ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ          
                31/10/2013 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ          ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ               ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
            
   7 η Αγωνιστική
                7/11/2013  ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ"  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ              Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
                7/11/2013  ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ             
                7/11/2013  ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ       Α.Ε. ΡΕΝΤΗ              Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
                7/11/2013  ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ              ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ             Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ        
                7/11/2013  ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ      ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
                7/11/2013  2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν.            ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.       ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
                7/11/2013  Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ      ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ           
                7/11/2013  ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.               ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
8 η Αγωνιστική
                14/11/2013 ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ              ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ              ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
                14/11/2013 1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ  Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ              ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
             14/11/2013    2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ         Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
                14/11/2013 Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ.         ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ      ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
                14/11/2013 ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ      ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ.
                14/11/2013 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ         ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
                14/11/2013 ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β΄    Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
                14/11/2013 ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ   ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
9 η Αγωνιστική
                21/11/2013 ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ"  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ              Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ             
                21/11/2013 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ        
                21/11/2013 ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ       Α.Ε. ΡΕΝΤΗ              ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
                21/11/2013 ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ              ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ             Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ     
                21/11/2013 2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν.            ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.       ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ  
                21/11/2013 Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ      ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ           ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ             
                21/11/2013 ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.               Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ        
                21/11/2013 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ          ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ               Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 
10 η Αγωνιστική
                28/11/2013 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ         ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
                28/11/2013 Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ.         ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ      ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   
                28/11/2013 ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ      Α.Ε. ΡΕΝΤΗ             
                28/11/2013 ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ              ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ    ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ.
                28/11/2013 1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ  Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ          
                28/11/2013 ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ              ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ              ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
                28/11/2013 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ         ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
                28/11/2013 ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β΄    Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
               
11 η Αγωνιστική
                5/12/2013  ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ"  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ              ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ     
                5/12/2013  ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ..    ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ     
                5/12/2013  ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ       Α.Ε. ΡΕΝΤΗ              ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
                5/12/2013  2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν.            ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
                5/12/2013  Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ      ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ           Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
                5/12/2013  ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.               Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ             
                5/12/2013  ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ          ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ               ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ             
                5/12/2013  ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ   Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
12 η Αγωνιστική
                12/12/2013 ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ      ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
                12/12/2013 ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ              ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ             ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   
                12/12/2013 ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ       Α.Ε. ΡΕΝΤΗ              ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.
                12/12/2013 Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ.         ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ      ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ          
                12/12/2013 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ         ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο
                12/12/2013 1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ  Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ              ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
                12/12/2013 ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ              ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ              ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
                12/12/2013 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ         Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ                 
13 η Αγωνιστική
                19/12/2013 ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ"  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ              ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
                19/12/2013 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
                19/12/2013 2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν.            ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.       Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ        
                19/12/2013 Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ      ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ           Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ     
                19/12/2013 ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.               ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ     
                19/12/2013 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ          ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ               Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ        
                19/12/2013 ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ   Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
                19/12/2013 ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β΄    Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ             
14 η Αγωνιστική
                9/1/2014    ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ       Α.Ε. ΡΕΝΤΗ              ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
                9/1/2014    ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.    ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ.
                9/1/2014    ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ              ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ             ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 
                9/1/2014    ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ      ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
                9/1/2014    Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ.         ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ      ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
                9/1/2014    2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ         ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
                9/1/2014    1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ  Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ              Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 
                9/1/2014    ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ              ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ              Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ        
15 η Αγωνιστική
                16/1/2014  ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ"  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ              ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   
                16/1/2014  2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν.            ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.       ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ             
                16/1/2014  Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ      ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ           Α.Ε. ΡΕΝΤΗ             
                16/1/2014  ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.               ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ            
                16/1/2014  ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ          ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ               Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ     
                16/1/2014  ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ   ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ     
                16/1/2014  ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β΄    Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ        
                16/1/2014  ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ         Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ    
Β΄ ΓΥΡΟΣ
                1              η Αγωνιστική
                23/1/2014  2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν.            ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.       ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
                23/1/2014  Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ      ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ           ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   
                23/1/2014  ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.               Α.Ε. ΡΕΝΤΗ             
                23/1/2014  ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ          ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ               ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
                23/1/2014  ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ   Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
                23/1/2014  ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β΄    Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ      
                23/1/2014  ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ         Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ        
                23/1/2014  ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ              ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ              Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
                2              η Αγωνιστική
                30/1/2014  ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ"  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ          
                30/1/2014  ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
                30/1/2014  ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ       Α.Ε. ΡΕΝΤΗ              ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
                30/1/2014  ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ              ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ             ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
                30/1/2014  ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ      Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 
                30/1/2014  Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ.         ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ      Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
                30/1/2014  2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ         ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ             
                30/1/2014  1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ  Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ              ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ.
                3              η Αγωνιστική
                6/2/2014    ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.               ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
                6/2/2014    ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ          ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ               ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   
                6/2/2014    ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ   Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
                6/2/2014    ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β΄    Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
                6/2/2014    ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ         Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ     
                6/2/2014    ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ              ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ              ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
                6/2/2014    1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ  Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ              Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ        
                6/2/2014    Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ      ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ           ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ.
                4              η Αγωνιστική
                13/2/2014  ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ"  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ              ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
                13/2/2014  ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
                13/2/2014  ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ       Α.Ε. ΡΕΝΤΗ              Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
                13/2/2014  ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ              ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ             Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ        
                13/2/2014  ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ      ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ             
                13/2/2014  Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ.         ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ      Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ             
                13/2/2014  2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν.            ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.       Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ        
                13/2/2014  Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ      ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ           ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
                5              η Αγωνιστική
                20/2/2014  ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ   ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
                20/2/2014  ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β΄    Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
                20/2/2014  ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ         Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
                20/2/2014  ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ              ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ              ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
                20/2/2014  1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ  Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ     
                20/2/2014  2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ         ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ     
                20/2/2014  ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.               ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ.
                20/2/2014  ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ          ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ               ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
             6η          Αγωνιστική
                27/2/2014  ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ"  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ              Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
                27/2/2014  ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
                27/2/2024  ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ       Α.Ε. ΡΕΝΤΗ              ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ             
                27/2/2014  ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ              ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ             Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ             
                27/2/2014  ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ      Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ        
                27/2/2014  2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν.            ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.       ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ     
                27/2/2014  Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ      ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ           ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
                27/2/2014  ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.               ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
                7              η Αγωνιστική
                6/3/2014    ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ         ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
                6/3/2014    ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ              ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                
                6/3/2014    1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ  Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ              Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
                6/3/2014    2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ         ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
                6/3/2014    Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ.         ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ      Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ     
                6/3/2014    ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ          ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ               ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ
                6/3/2014    ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β΄    Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
                6/3/2014    ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ   ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
                8              η Αγωνιστική
                13/3/2014  ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ"  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ              ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
                13/3/2014  ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ             
                13/3/2014  ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ       Α.Ε. ΡΕΝΤΗ              Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ        
                13/3/2014  ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ              ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ             ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
                13/3/2014  2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν.            ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.       Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
                13/3/2014  Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ      ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ           Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
                13/3/2014  ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.               Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 
                13/3/2014  ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ          ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ               ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
                9              η Αγωνιστική
                20/3/2014  1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ  Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ              ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
                20/3/2014  2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ         ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
                20/3/2014  Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ.         ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ      Α.Ε. ΡΕΝΤΗ             
                20/3/2014  ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ      ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
                20/3/2014  ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ   ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ.
                20/3/2014  ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ              ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
                20/3/2014  ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ         ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
                20/3/2014  ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β΄    Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
                10             η Αγωνιστική
                27/3/2014  ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ"  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ              Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                        
                27/3/2014  ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ     
                27/3/2014  ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ       Α.Ε. ΡΕΝΤΗ              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ     
                27/3/2014  2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν.            ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.       ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
                27/3/2014  Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ      ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ           Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
                27/3/2014  ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.               ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
                27/3/2014  ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ          ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ               Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ        
                27/3/2014  ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ   Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 
            11η Αγωνιστική
                3/4/2014    Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ.         ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ      ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
                3/4/2014    ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ      ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   
                3/4/2014    ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ              ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ     Α.Ε. ΡΕΝΤΗ             
                3/4/2014    ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β΄    Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ.
                3/4/2014    2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ         ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ          
                3/4/2014    1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ  Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ              ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
                3/4/2014    ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ              ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ              ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
                3/4/2014    ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ         ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
                12             η Αγωνιστική
                10/4/2014  ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ"  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.        Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ     
                10/4/2014  ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
                10/4/2014  2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν.            ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.       Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
                10/4/2014  Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ      ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ           ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ     
                10/4/2014  ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.               Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ        
                10/4/2014  ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ          ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ               Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ             
                10/4/2014  ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ   ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ             
                10/4/2014  ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β΄    Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
                13             η Αγωνιστική
                24/4/2014  ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ              ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ             ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ
                24/4/2014  ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ       Α.Ε. ΡΕΝΤΗ              ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   
                24/4/2014  ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ         ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ.
                24/4/2014  ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ      ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ          
                24/4/2014  Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ.         ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ      ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
                24/4/2014  2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ         ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
                24/4/2014  1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ  Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ              ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
                24/4/2014  ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ              ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ              
                14             η Αγωνιστική
                8/5/2014    ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ"  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ              Α.Ε. ΡΕΝΤΗ             
                8/5/2014    2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν.            ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.       ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   
                8/5/2014    Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ      ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ           ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
                8/5/2014    ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.               Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ     
                8/5/2014    ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ          ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ               ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
                8/5/2014    ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ   Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
                8/5/2014    ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β΄    Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ              
                8/5/2014    ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ.     Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ         ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ             
            15 η Αγωνιστική
            ΔΕΥΤΕΡΑ      
                12/5/2014  ΚΛ. ΕΘΝ.                  ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
                12/5/2014  ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ              ΕΝΩΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ              ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ.
                12/5/2014  ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ       Α.Ε. ΡΕΝΤΗ              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ          
                12/5/2014  ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ              ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ             ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
                12/5/2014  ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄              Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ      ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
                12/5/2014  Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ.         ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ      ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
                12/5/2014  2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ         Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 
                12/5/2014  1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ  Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ              Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ         


 ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
*Α.Ο. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Έδρα: Κλ. Εθνικής Αντίστασης (Ιφιγενείας & Δοϊράνης Καλλιθέα ) τηλ. 9576612
Γραφεία: Σαλαμίνος 50 Καλλιθέα τηλ. 9565925 fax 9580330 φαξ 4830295
Xρώματα: Μαύρο-Άσπρο  Πρόεδρος: Αλεβιζόπουλος Ανδρέας 6944505326  4819763
Υπεύθυνοι:Γκιουλιστάνης Κίμωνας 6945416050
Προπονητής: Σταυρακόπουλος Τζανής 6942714107
Email :
Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
Έδρα:   ΣΕΦ Β΄    (Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας Ν. Φάληρο ) τηλ. 4893000  
Γραφεία:  ΔΑΚ Π. Φαλήρου –Μαρίνα Φλοίσβου 2109817330 
Xρώματα: Μπλε-Κίτρινο Πρόεδρος : Πολυχρόνης Σεραφείμ
Υπεύθυνοι : Ρήγας Κώστας  6977250644  Σμυρνιώτης Παναγιώτης 6944258074
Προπονητής: Γαζής Σάκης 6948074558
Email :  info@aopf.gr
 *Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  
Έδρα :  κλ. Εθν.Αντίστασης(Ιφιγενείας και Δοϊράνης Καλλιθέα) τηλ. 9576612
Γραφεία :  Αχιλλέως και Κρέμου (Περόνια) 2109415804
Χρώματα: Πορτοκαλί Μαύρη Πρόεδρος :  Μιχαλέλης Γεώργιος 6977273510
Υπεύθυνοι: Καστανιώτης Δημήτριος 6932226131 -Τσιβιλτίδης Κωνσταντίνος 6973015806
Προπονητής : Αποσκίτης Δημήτριος  6942063964
Email : 
*ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Έδρα : Κλ. "Παν. Σαλπέας " (Ζωοδόχος Πηγή , Χατζηκυριάκειο)τηλ. 4282231
Γραφεία : Σημίτου και Καζανόβα 29 Πειραϊκή τηλ. 4511883-4280787 fax 4130273
Χρώματα: Μπλέ-Άσπρο Πρόεδρος: Κιοσές Ανδρέας 4252759
Υπέυθυνοι : Βράκας Αριστείδης 6944527925
Προπονητής : Πουτουλίδης Χρήστος 6944782522
Email :
*Α.Ο. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
Έδρα: Κλ. Καμινίων (Μουτσοπούλου και Υμηττού ) τηλ.4124703
Γραφεία: Xανίων 1 γήπεδο Προφ. Ηλία  Πειραιάς  τηλ. 2104225025  fax 4119181
Χρώματα : Μπλε Κόκκινο Πρόεδρος : Παπαχρήστου Αλέξης 6942667921
Υπεύθυνοι: Παπαχρήστου Αλέξ. 6942667921 4176329 4125964
Προπονητής: Μιχάλης Κεραμειδάς 6936781805
*Α.ΕΡΕΝΤΗ
Έδρα : Νέο Κλ. γυμν. ΟΣΚ Ρέντη (Νάξου 41 όπισθεν ΙΟΝ ) τηλ. 4930146
Γραφεία: Νάξου 41 , Ρέντης τηλ.4930146 fax 4930146
Χρώματα: Κόκκινο- Άσπρο Πρόεδρος : Πασπαλάς Π.
Υπεύθυνοι: Πασπαλάς Π.4834332 6989736653
Προπονητής : Τσαπάκης Μανώλης 6937317299
Email :
*Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Έδρα : Βοηθ. Ελληνικού Ολυμπ. Ακιν. 
Γραφεία: Αγ. Παρασκευής 70 Ελληνικό τηλ. 9955019
Χρώματα: Κίτρινο- Μπλε Πρόεδρος: Σκουλιδάς Μιχάλης 6937138050
Υπεύθυνοι: Σκουλιδάς Μιχάλης 6937138050
Προπονητής:  Σολωμός Γεώργιος 6951099310
Email mskoulidas@gmail.com
*Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Έδρα: 2ο κλ.  Ελευσίνος (Γούβα ) τηλ. 5549501
Γραφεία Ηρώων Πολυτεχνείου και Γοργοποτάμου  Ελευσίνα  τηλ. 5549501fax 5546160
Χρώματα: Κόκκινο-Μπλε  Πρόεδρος : Χαράλαμπος Πατάλας 6982480348
Υπεύθυνοι: Μπαλάφας Αντώνης 6976973492 - Βογιατζής Παναγιώτης 6944501821
Προπονητής Βογιατζής Παναγιώτης 6944 501821
Email :
*ΕΝΩΣΗ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑ
Έδρα: 1ο Κλ. Νικαίας (Σελεπίτσαρι Παντιχείου & Ακροπόλεως)  τηλ. 4934854
Γραφεία: Καισαρείας 45 Νίκαια τηλ - fax 4254334
Χρώματα: Μπλε -Άσπρο Πρόεδρος : Φαμέλης Μάρκος 6945598757
Υπεύθυνοι: Ρεπάνης Ιωάννης 6980968435 - Σταμπολιάδης Ευάγγελος 6945952305
Προπονητής: Αράπης Κυριάκος 6977504762 – Λαμπαδάριος Στέφανος 6974317891
Email :
*Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Έδρα: Δημ. Γλυφάδας Παπαδόπουλος (Γκολφ Παναγούλη 4Α  Γλυφάδα) τηλ.
Γραφεία: Αγ. Νεκταρίου & Τενέδου Γλυφάδα τηλ.9643323
Χρώματα: Μπλε-Άσπρο-Κίτρινο  Πρόεδρος:     
Υπεύθυνοι: Μακρής Κωνσταντίνος  6956022701  Γεωργούλης Χαράλαμπος 6974268237
Προπονητής: Λαμπρόπουλος Κώστας 6944733857
Email :
*ΓΛΥΦΑΔΑ  ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
Έδρα: ΕΑΚ Γλυφάδας ( Φοίβης 14 & Ι . Μεταξά  Γλυφάδα) τηλ.8943800
Γραφεία: Μυστρά 133Β Γλυφάδα  τηλ 9647153
Xρώματα: Άσπρο-Μπλε Πρόεδρος : Γρυπάρης Στέλιος 6972000700
Υπεύθυνοι :   Παλτζόγλου Γεώργιος 6948212454
Προπονητής : Καψιμάλης Στράτος 6974993475
Email info@glyfada-bc.gr
*A.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Έδρα: 2ο Κλ. Νικαίας (Καραμπίνη ,Τέρμα Κ. Παλαμά Νεάπολη) τηλ. 4965801
Γραφεία: Καραολή & Δημητρίου 173 Νίκαια τηλ. fax 4941024
Xρώματα: Λευκό- Βυσσινί Πρόεδρος : Κανδύλης Ιωάννης 6938175599 2104941024
Υπεύθυνοι: Κατσιαντώνης Γεώργιος 6993184053 -   
Προπονητής: Κανδύλης Θέμης 6944384436 Τιτάκης Ιωάννης
Email :
*Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
Έδρα: Κλ. Βούλας (Λυκούργου & Ελ. Βενιζέλου 17 Βούλα) τηλ. 9659410
Γραφεία: Ελ. Βενιζέλου 17  Βούλα τηλ.fax  8953823
Χρώματα: Κόκκινο-Μπλε Πρόεδρος: Βασιλειάδης Χρήστος  8953823
Υπεύθυνοι: Γάργαλης Παναγιώτης 9636775 Δαγδελένης Τάσος 6979917934
Προπονητής Mανουσέλης Μάνος 6932712822
Email :
*ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ -ΔΙΑ
Έδρα:  Κλ. Αλίμου (Ελ. Βενιζέλου & Θεσσαλίας) τηλ.9969374
Γραφεία: Ελ Βενιζέλου και Θεσσαλίας  Άλιμος τηλ.9012859 fax 9012314
Χρώματα :Μπλέ -Άσπρο Πρόεδρος: Φραγκούλης Κώστας 9962756- 6944467747  
Υπεύθυνοι:  Χατζηαναστασίου Βαλέριος 6937648171 –Αυγουστής Αντώνης 6937504559
Προπονητής : - Φώσκολος Λάμπρος 6978535313
Email : auganto@hol.gr   kfrag@symbolon.gr
*Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
Έδρα: 2Ο  κλ. Βάρης Αρετής 32 Βάρη τηλ. 9655475
Γραφεία: Αγ. Γεωργίου 2 Καβούρι Βούλα τηλ.8962947  , fax 8962947
Χρώματα: Άσπρο-Μπλε Πρόεδρος : Προκοπίου Γεώργιος   
Υπεύθυνοι: Ασλανίδης Ι. 6985530 8962743 6977456320
Προπονητής:  Σκουζής Χαράλαμπος 636605919    
Email :  jna23@hotmail.com
*Α.Ο. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
Έδρα :  ΔΑΚ Κορυδαλλού (Σολωμού 2 -Φυλακές Κορυδαλλού 4961010)
Γραφεία: Τσακάλωφ 10 Κορυδαλλός τηλ.4244130 fax  4250736
Xρώματα: Βυσσινί -Άσπρο Πρόεδρος :   Παππάς Σωτήριος 2104250730
Υπεύθυνοι: Λαουτάρης Γεώργιος 6131776 6972286135
Προπονητής:  Κλιγκόπουλος Κωνσταντίνος  6945421947
Email :  george621@windowslive.com

http://www.eskana.gr/2013/07/2013-14_18.html#ixzz2ZUYovdjP
Share this post :
 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. Αθλητικη Ενωση Καλλιθεας - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template
Proudly powered by Blogger