ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ ΜΑΣ :
Home » , » ΜΙΝΙ: Πορφύρας - ΑΕ Καλλιθέας 26-48 (12-28 ημίχρονο.) - Πρεμιέρα πρωταθλήματος ΕΣΚΑΝΑ με νίκη για το αγωνιστικό μας μίνι,

Written By STARENTZIS SAKIS on Σάββατο, 23 Νοεμβρίου 2013 | 5:02:00 μ.μ.

Πρεμιέρα πρωταθλήματος με νίκη για το αγωνιστικό μας μίνι το οποίο επιβλήθηκε επί του Πορφύρα με τελικό σκόρ 26-48 .
Ήταν ένα παιχνίδι όπου όλα τα παιδιά που συμμετείχαν στον αγώνα είχαν κάτι να δώσουν στην ομάδα, άλλος έδωσε τα ριμπάουντ  , άλλος τις ασίστ, άλλος τα σουτ,άλλος τις διεισδύσεις, άλλος την οργάνωση του παιχνιδιού,άλλος τους πόντους  και όλοι μαζί έπαιξαν πολύ καλή άμυνα καταθέτοντας τόνους ιδρώτα μέσα στο παρκέ....!!    Τα παιδιά του Θανάση Σταρέντζη  προσέφεραν απλόχερα  πάθος - ομαδικότητα και αγωνιστικότητα δείχνοντας οτι όταν η ομάδα είναι συγκεντρωμένη  μπορεί να αποδώσει όμορφο μπάσκετ.

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του  μίνι , είναι σίγουρο ότι κάνανε σήμερα τους Γονείς και  τον προπονητή τους ευτυχισμένους .....