Home » , » ΠΡΟΜΙΝΙ: Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 55 - 11

ΠΡΟΜΙΝΙ: Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 55 - 11

Written By STARENTZIS SAKIS on Δευτέρα, 16 Δεκεμβρίου 2013 | 6:34:00 π.μ.

Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΣΠΕΡΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΠΡΟΜΙΝΙ (2002-2003) ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2013
  α΄ δεκάλεπτο 13 - 8, β΄ δεκάλεπτο 17 - 1, γ΄ δεκάλεπτο 15 - 0, δ΄ δεκάλεπτο 10 - 2 ΣΚΟΡ 55 - 11

Πολύ καλή η προσπάθεια των αθλητών του ΠΡΟΜΙΝΙ μας στο α΄ δεκάλεπτο του αγώνα. Η πορεία μας δεν ήταν η ίδια και στα υπόλοιπα δεκάλεπτα. Κάποια ελαφρυντικά δίνουμε γιατί οι αθλητές μας παίζουν μόλις 3 μήνες μπάσκετ, αλλά σε κάποιες "φάσεις" ελαφρυντικά δεν δίνονται όταν δεν υπάρχουν γρήγορες επιστροφές στην άμυνα και δεν προστατεύουμε το "σπίτι μας" ... δηλαδή το καλάθι μας και όταν δεν παίζουμε με πάθος και δυναμικότητα. Συγχαρητήρια στην ομάδα του ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ για τη νίκη και για την προσπάθεια και την μαχητικότητα που επέδειξαν οι αθλητές μας το 1ο δεκάλεπτο. Αθλητές που συμμετείχαν και αθλητές που σκόραραν στον αγώνα:
ΑΛΥΣΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΓΛΥΚΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2 πόντους ΖΑΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΛΙ ΓΙΟΥΛΙΑΝ 2 πόντους ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 2 πόντους ΚΑΡΑΜΠΕΚΟΣ ΦΩΤΗΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΙΣΤΙΝΤΖΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2 πόντους ΚΟΤΣΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1 πόντο ΜΠΑΝΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΡΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΥΜΕΡΙ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 2 πόντους Με αθλητικούς χαιρετισμούς Coach Μάριος Γραμματικός Έφορος Τζένη Στόλη

Αν το επιθυμείτε πατήστε LIKE στην επίσημη σελίδα του συλλόγου μας στο facebook και στηρίξτε την προσπάθεια μας
H ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ...!!!