Home » , » ΤΖΟΥΝΙΟΡ: Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ VS ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 30-9

ΤΖΟΥΝΙΟΡ: Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ VS ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 30-9

Written By STARENTZIS SAKIS on Δευτέρα, 16 Δεκεμβρίου 2013 | 6:47:00 π.μ.

Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ (2004) "ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ" ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12/2013 ♛Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ VS ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ♛

α΄ δεκάλεπτο 12 - 0 β΄ δεκάλεπτο 6 - 5 γ΄ δεκάλεπτο 6 - 4 δ΄ δεκάλεπτο 6 - 0 ΣΚΟΡ 30 - 9 Συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές μας για την πολύ καλή τους άμυνα, το πολύ γρήγορο παιχνίδι τους, το πάθος τους και τη συνεργασία τους μέσα στο γήπεδο. H διαφορά στο σκορ θα ήταν μεγαλύτερη υπέρ μας αν ήμασταν περισσότερο συγκεντρωμένοι και εύστοχοι στα σουτ μας. Αθλητές που συμμετείχαν και αθλητές που σκόραραν στον αγώνα:

ΓΛΕΝΤΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2 πόντους ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 6 πόντους ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΠΑΝΟΣ 2 πόντους ΚΕΡΙΜΙ ΤΕΟ ΜΠΑΝΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΤΖΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 8 πόντους ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6 πόντους ΤΡΙΚΟΤΣΕ ΝΙΚΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3 πόντους ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 3 πόντους Με αθλητικούς χαιρετισμούς Coach Μάριος Γραμματικός Έφορος Τζένη Στόλη

Αν το επιθυμείτε πατήστε LIKE στην επίσημη σελίδα του συλλόγου μας στο facebook και στηρίξτε την προσπάθεια μας
H ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ...!!!