ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ ΜΑΣ :
Home » , » ΕΦΗΒΙΚΟ: Νίκη εκτός για το εφηβικό μας τμήμα με αντίπαλο τον Μίλωνα Ν. Σμύρνης με 69-70

Written By STARENTZIS SAKIS on Δευτέρα, 20 Οκτωβρίου 2014 | 3:17:00 μ.μ.

Νίκη εκτός για το εφηβικό μας τμήμα με αντίπαλο τον Μίλωνα Ν. Σμύρνης με 69-70.Αν και δεν έκαναν πολύ καλή εμφάνιση τα παιδιά της ομάδας μας κατάφεραν να πάρουν την νίκη.
Το πρώτο δεκάλεπτο μπήκαν δυνατά και έκαναν διάφορα 11 πόντων με το σκορ στο 12-23.Το δεύτερο και τρίτο δεκάλεπτο η απόδοση των παιχτών μας έπεσε με την διάφορα να μειώνεται στους 2 πόντους 62-64.Στο τελευταίο δεκάλεπτο το παιχνίδι εξελίχτηκε σε ντέρμπι. Η ομάδα μας ήταν μπροστά με διάφορα 2 έως και 6 πόντων και στα τελευταία 8 δεύτερα με 4 πόντους για να γραφτεί το τελικό 69-70 με σουτ 3 πόντων από την αντίπαλη ομάδα.Μπράβο σε όλους τους παίχτες για την προσπάθεια που έκαναν.Θα ήθελα να ευχαριστήσω ιδιαίτερος τα δυο παιδιά από την ανδρική ομάδα τον Πητερ και τον Κειντι για την πολύτιμη συμβολή τους στη νίκη.