ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ ΜΑΣ :
Home » , » ΠΡΟΜΙΝΙ (2004): Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ VS ΠΟΡΦΥΡΑΣ σκορ 55 - 35 ΤΟΥΡΝΟΥΑ BASKETBALL ΥΠΟΔΟΜΩΝ

Written By Τζένη Στόλη on Δευτέρα, 24 Νοεμβρίου 2014 | 2:09:00 π.μ.

σκορ 55 - 35
α΄ δεκάλεπτο 17 - 05, β΄ δεκάλεπτο 14 - 04, γ΄ δεκάλεπτο 07 - 18, δ΄ δεκάλεπτο 17 - 08

Πολλά συγχαρητήρια σε όλους μας τους αθλητές για το πάθος, την αγωνιστικότητά τους, την ομαδικότητά τους, την άμυνά τους και τους πολλούς καλούς αιφνιδιασμούς τους με assist πάσες. Στο γ΄ δεκάλεπτο η εμφάνιση της ομάδας δεν ήταν αυτή που έπρεπε και σε επίπεδο επίθεσης και σε επίπεδο άμυνας.

Δυστυχώς θα σας στεναχωρήσω λίγο, αλλά η γραμματεία που μας έστειλε η ΕΣΚΑΝΑ δεν έβαλε σωστά τους αριθμούς των αθλητών δίπλα στους πόντους, οπότε δεν έχουμε εικόνα για τους πόντους που έβαλε ο κάθε αθλητής στην αγώνα. Παρακάτω αναγράφονται όλοι οι αθλητές που συμμετείχαν στον αγώνα. (Την επόμενη φορά θα έχουμε δικό μας φύλλο για να αναγράφονται ορθά οι πόντοι του κάθε ενός από εσάς).