ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ ΜΑΣ :
Home » , » ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΤΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2004 "ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ" VS ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ σκορ 52 - 25 ΤΟΥΡΝΟΥΑ BASKETBALL ΥΠΟΔΟΜΩΝ

Written By Τζένη Στόλη on Παρασκευή, 6 Μαρτίου 2015 | 2:11:00 π.μ.

σκορ 52 - 25

α΄ δεκάλεπτο 12 - 11, β΄ δεκάλεπτο 13 - 04, γ΄ δεκάλεπτο 10 - 04, δ΄ δεκάλεπτο 17 - 06

Φτάνοντας στην τελευταία αγωνιστική της Α΄ Φάσης οι "ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ" της Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ τερματίζουν ΑΗΤΤΗΤΟΙ στον Γ΄ Όμιλο με σύνολο πόντων στην επίθεση 455 σε 10 αγώνες και σύνολο πόντων στην άμυνα 172.
Μόνο υπερηφάνεια μπορούμε να νιώσουμε για εσάς τους μικρούς σε ηλικία αθλητές, οι οποιοι "δουλεύετε" σκληρά και έτσι θα συνεχίσετε να "δουλεύετε" μέσα στο γήπεδο.
Πολλά συγχαρητήρια γι' αυτή την 1η θέση που πήρατε στον Όμιλό σας και σας ευχόμαστε ολόψυχα καλή επιτυχία και στην Β΄ Φάση του ΤΟΥΡΝΟΥΑ που συμμετέχετε, καθώς και σε όλες τις ομάδες που κατάφεραν να μπουν στους 16 από τους 4 Ομίλους.