ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ ΜΑΣ :
Home » , » ΠΡΟΜΙΝΙ (2004): Α.Σ.Ε. ΔΟΥΚΑ VS Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ σκορ 45 - 31 (Τουρνουά Basketball Υποδομών)

Written By Τζένη Στόλη on Κυριακή, 29 Νοεμβρίου 2015 | 10:35:00 μ.μ.

σκορ 45 - 31

α΄ δεκάλεπτο 16 - 06, β΄ δεκάλεπτο 05 - 13, γ΄ δεκάλεπτο 15 - 04, δ΄ δεκάλεπτο 09 - 08

Με μία μόνο προπόνηση, αυτή της Τρίτης στο κλειστό, κατέβηκε το ΠΡΟΜΙΝΙ μας σε αγώνα του ΤΟΥΡΝΟΥΑ BASKETBALL ΥΠΟΔΟΜΩΝ, λόγω των άσχημων καιρικών συνθηκών και της βροχής όλη την εβδομάδα που μας πέρασε. Παρ' όλα αυτά όμως άσχετα από το ότι δεν προπονήθηκαν αρκετά έτσι ώστε να είναι έτοιμα για αγώνα, δεν έπαιξαν με το συνηθισμένο πάθος τους στον αγώνα, χωρίς επιστροφές στην άμυνα και χωρίς ριμπάουντ. Να θυμάστε ότι τίποτα και ποτέ δεν μας χαρίζεται, τα λάθη "πληρώνονται"... με πόντους της αντίπαλης ομάδας.